Loading...
YUKARI

Sektörel Şablonlar

İş Başvuru Formu

Ofisdo’ nun İş Başvuru Formu ile daha kolay ve organize bir işe alım yapın!

  • Gelen binlerce iş başvuru formları arasında en doğru adayı bulmak  kolay olmayabilir. Ofisdo’ nun örnek iş başvuru formları ile ya da kendi oluşturmak istediğiniz Ofisdo İş Başvuru Form şablonları ile şirketinizde işe alım ve doğru adayı bulma süreçlerini hızlandırabilirsiniz.

Ofisdo ile sizde adaylarınızı etkileyin!

Adaylar iş başvuru formlarını oluştururken sizi size tüm özelliklerini anlatarak ilginizi çekmek en doğru adayın kendileri olduğunu göstermek isterler.

Sizde ofisdo iş başvuru formları ile hazır şablonlar oluşturabilirsiniz. Oluşturacağınız etkili sorular ile en doğru adayı bulabilirsiniz.

Bu sorular adaylarınıza şirketinizin vizyonunu gösterme açısından çok önemlidir. Biz buna doğru sorular ve en iyi çalışanlar için çok önemlidir diyoruz.

  • Doğru sorular sorulmuş formlar sizlere en doğru adayları getirecektir.
  • Size başvuracak adaylara farklı platformlardan altarnetif sunum örnekleri sunabilirsiniz. (Kariyer.net- Linkedin vb.)
  • Soracağınız soruların kısa ve net olmasına özen gösterin,
  • Size gelecek adayınızın iş geçmişi kadar kendi karakterini ifade edebileceği sorularda sorabilirsiniz ( Hobileri, Özellikleri, İstekleri Vb. )

 

BAŞLAYIN

Referanslar

  • Bizden haberdar olmak isterseniz, listemize kayıt olun.

Bu sitede OFİSDO'nun vermiş olduğu Toplu Mesajlaşma Hizmetleri AyyıldızGSM Haberleşme ve Bilgi Teknolojileri Tic.Ltd.Şti. ad ve hesabına verilmektedir.
Kurumsal Çözüm Merkezi

Copyright © 2024 ofisdo.com